Tabir Kız İsteme
Kategori K, Kız İsteme
Rüya Rüya
Okunma 25.679 kere okunmuşruyada kiz isteme gormek Kız İsteme

Kız İsteme

Rüyada kız istemek, rüyada kız isteme, rüyada kız istenmesi, rüyada istenmek, rüyada istendiğini görmek, en sık görülen, en çok aranan rüya tabiridir.

Rüyayı gören bir kız ise;
* Bazı rüya tabircisi bunu olumlu olarak yorumlamaktadırlar. Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak yada yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacaktır. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.
* Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir.

Rüyayı gören bekar erkek ise;
Evlenmek istediği kızı ve ailesini zorladığı, acele ettiği anlamındadır. Gelişmeleri biraz daha zaman bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada görücü olmak, görücü gitmek, başkası için kız istemek hayatta rehberlik, önderlik, yol göstericilik gibi bazı alanlarda olağanüstü yeteneklere sahip olduğunuzu ve bu yönünüzle çevrenizin daima beğenisi kazandığınızı, çevrenizdeki insanları kontrol etme, yönlendirme konularında başarılarınızı simgeler.

Benzer yazılar

3 Yorum

  1. Merhaba;
    Öncelikle rüyanız hayrolsun.
    Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak yada yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacaktır. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.

  2. Rüyamda 4 5 aile bir anda istemeye geldiler beni birden ev kariati sonra o 4 kişiden birini seçtim ama bidahaki sefere dünürlüğe gelen adam farkliydi ne demek ve benim sevgilim var uzun zamandir

  3. Rüyamda bir grup arkadaşımla birlikte gece okyanusta mahsur kalıyoduk ve yüzüyorduk korkarak,bi yandan birbirimizi sakinleştirmeye çalışıyorduk yüze yüze karaya bilmediğimiz yabancı bi ülkeye geldik(sevgilim denizci bu arada herhangi bi etkisi olabilir mi) :) ?

Yorumunuz...

*

Daha fazla K, Kız İsteme
Kedi

Rüyada Kedi Görmek

Kapat