Tabir Eski Eş
Kategori E, Eski Eş
Rüya Rüya
Okunma 8.446 kere okunmuşEski Eş

Eski Eş

Rüyada ayrıldığı kocasını, boşandığını kocasını, eski kocayı görmek ; geçmişteki olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıların yansıması olabilir.

Rüyada eski kocasını özlemek, eski kocayı merak etmekeski eşini aramak; sizin eski kocanızla yaşadığınız hataları yeniden yaptığınızı ve aynı tepkiler vermeye devam ettiğinizi, yeni ilişkinizde bilinçsizce eski kalıpları tekrarlamakta olduğunuzu işaret eder.

Rüyada vefat etmiş kocasını, ölmüş kocayı görmek: Sizinle birlikte yaşayan anıları, eski zamanları geri almak, tekrar yaşamak özlemlerinizi ifade eder.

Rüyada boşandığı eski koca ile cinsel ilişkiye girmek: Mevcut ilişkinizde geçmişteki deneyimlerinizden ders alarak davranmanız gerektiğini işaret eder

Rüyada vefat etmiş kocayla cinsel ilişkiye girdiğinizi görmek: Sevgi ve çıkar dengesi arasında kararsızlık yaşadığınızı ifade eder.

Benzer yazılar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...

*

Daha fazla E, Eski Eş
Esaret / Esir

Rüyada esir görmek hastalıktan ve içinde bulunduğu zorluklardan kurtulmaya delalettir. Rüyada tutsak olduğunu görmek zorluk ve musibete işaret eder. Rüyada bir...

Kapat